10 - 14 metų

Vaikų / Jaunimo grupė

Treniruotės prasideda rugsėjo 12 d.

(Užsiregistravę iki rugsėjo 30d. gali pasinaudoti NU krpšeliu: spalio lapkričio ir gruodžio mėnesiams. Treniruočių kaina 14 eur/mėn.)​
Treniruočių laikai 2016/2017 metais

Pirmadienis    17:05 - 18:05

Kartą į vieną, du mėnesius, papildomos treniruotės savaitgaliais.
Papildomos treniruotės Dojo nariams nemokamos

Bujinkan tarptautinė organizacija vienija viso pasaulio šalių mokyklas. Bujinkan Dojo Lietuva mokytojai yra sertifikuoto tarptautinio tinklo dalis. Savo veikloje vadovaujamės taisykle treniruotės metu, visu pirma, užtikrinti kiekvieno asmens saugumą, savitarpio pagarbą ir laisvą bei savalaikį norą mokytis. 

 

Jaunimo treniruotės suskirstytos į amžiaus nuo 10 iki 14 metų ir 14 iki 18 metų grupes. Treniruotės organizuojamos ir vykdomos atsižvelgiant į vaiko/asmens raidą, būdingą jo amžiui, asmens fizinį būvį ir emocinę savijautą. Pirmiausia, vaikai ir jaunimas mokomi pagrindinių filosofinių kovos meno principų: darnos su kitais, taikaus susitarimo siekio ir atviros kovos išvengimo konfliktinėse situacijose. Tik kai mokiniai pasiruošia emociškai ir fiziškai, kai įsisavina šiuos svarbiausius principus, jie pradedami mokyti tradicinių beginklės kovos meno veiksmų, bei veiksmų su tradiciniais ginklais.

 

Užsiėmimų metu vaikai/jaunimas sustiprėja fiziškai, išsiugdo ištvermę ir kantrybę, geba atlikti savarankiškas ir bendras su kitais užduotis.

Diržų laikymas (atestacijos)

 

Du kartus per metus organizuojamos atestacijos, kuriu metu vaikams įteikiamas jų pasiekimus ir uolų darbą  įtvirtinantis atestatas. 

Atestacijų metu sukuriama jauki ir vaikų treniruočių įspūdžius papildanti atmosfera, suvokinat jog kiekvienas įvertinimas yra subjektyvus, o jo svarbiausias tikslas ikvėpti ir motyvuoti asmenybę tolimesniems ir didesniems siekiams

 

Jaunimo nuo 16 metų atestacijos vyksta suderinus su  Japonijos Hombu Dojo, išduodant sertifikatus patvirtintus Hombu Dojo Japonijoje administracijos.

Mokestis

 

Mėnesinis mokestis - 20 eur. 

Mokestis už treniruotes mokamas iki einamojo mėnesio 10 dienos, už einamąjį mėnesį.

(Užsiregistravę iki rugsėjo 30d. gali pasinaudoti NU krpšeliu: spalio lapkričio ir gruodžio mėnesiams. Treniruočių kaina 14 eur/mėn.)​

 

Jei treniruotės praleidžiamos dėl ligos, taikoma mokesčio kompensacija. Praleistos treniruotės pradedamos skaičiuoti nuo 

antrosios nelankymo savaitės.   Kompensacija pritaikoma mokant kitą mėnesį.

 

Taikoma nuolaidą kompensuojant dalį mokesčio iš neformaliojo vakų švietimo krepšelio.

先生 Mokytojai

Andrius Zaidovas yra Bujinkan Honbu Dojo Shidoshi - Kai oficialus narys. Bujinkan Budo Taijutsu 10 Dan, rekomendacijos (soke Masaaki Hatsumi, sensei Toshiro Nagato, sensei Yokio Noguchi).

Andrius

Turite klausimų?

 

Andrius

8 614 20432

andrius.zaidovas@gmail.com

* šiuo metu išvykęs į Japonija iki 09.06 prašome susiekti e-mail