Priimami nauji nariai

12 - 15 metų

Jaunimo  grupė

Antradienis       16:20 - 17:10

Ketvirtadienis  16:20 - 17:10

Mokytojas: 

Andrius Zaidovas

Vidmantas Kochanovskis

Turite klausimų?

 

Andrius

8 614 20432
bujinkanlithuania@gmail.com

Priimami nauji nariai

15 metų ir vyresni

Jaunimo ir suaugusiųjų grupė

Antradienis       19:30 - 21:00

Ketvirtadienis  19:30 - 21:00

Mokytojas: 

Andrius Zaidovas

Turite klausimų?

 

Andrius

8 614 20432
bujinkanlithuania@gmail.com

IMG_0342_edited
BushiUkemi

Bujinkan tarptautinė organizacija vienija viso pasaulio šalių mokyklas. Bujinkan Dojo Lietuva mokytojai yra sertifikuoto tarptautinio tinklo dalis. Savo veikloje vadovaujamės taisykle treniruotės metu, visu pirma, užtikrinti kiekvieno asmens saugumą, savitarpio pagarbą ir laisvą bei savalaikį norą mokytis. 

 

Jaunimo treniruotės suskirstytos į amžiaus nuo 10 iki 14 metų ir 14 iki 18 metų grupes. Treniruotės organizuojamos ir vykdomos atsižvelgiant į vaiko/asmens raidą, būdingą jo amžiui, asmens fizinį būvį ir emocinę savijautą. Pirmiausia, vaikai ir jaunimas mokomi pagrindinių filosofinių kovos meno principų: darnos su kitais, taikaus susitarimo siekio ir atviros kovos išvengimo konfliktinėse situacijose. Tik kai mokiniai pasiruošia emociškai ir fiziškai, kai įsisavina šiuos svarbiausius principus, jie pradedami mokyti tradicinių beginklės kovos meno veiksmų, bei veiksmų su tradiciniais ginklais.

 

Užsiėmimų metu vaikai/jaunimas sustiprėja fiziškai, išsiugdo ištvermę ir kantrybę, geba atlikti savarankiškas ir bendras su kitais užduotis.

Ką nuveikti Tėvams

 

Kol vaikai treniruojasi, Tėveliai ir Mamytės kviečiami gurkšnoti arbatą, skaityti knygą, šnekučiuotis ar darbuotis kompiuteriu

poilsio erdvėje. 

 

Šalia salės yra įsikūręs optikos salonas, vaistinė, Iki parduotuvė, kirpykla, Humana, Baldų rojus, Močiutės kepyklėlė - tai vietos, į kurias galite nuvykti kol jūsų vaikas treniruojasi.

Diržų laikymas (atestacijos)

 

Du kartus per metus organizuojamos atestacijos, kuriu metu vaikams įteikiamas jų pasiekimus ir uolų darbą  įtvirtinantis atestatas. 

Atestacijų metu sukuriama jauki ir vaikų treniruočių įspūdžius papildanti atmosfera, suvokinat jog kiekvienas įvertinimas yra subjektyvus, o jo svarbiausias tikslas ikvėpti ir motyvuoti asmenybę tolimesniems ir didesniems siekiams

 

Jaunimo nuo 16 metų atestacijos vyksta suderinus su  Japonijos Hombu Dojo, išduodant sertifikatus patvirtintus Hombu Dojo Japonijoje administracijos.

Mokestis

 

Mėnesinis mokestis - 60 eur. 

Mokant už vieną treniruotę -  10 Eur.

Mokestis už treniruotes mokamas iki einamojo mėnesio 10 dienos, už einamąjį mėnesį.

 

Jei treniruotės praleidžiamos dėl ligos, taikoma mokesčio kompensacija. Praleistos treniruotės pradedamos skaičiuoti nuo 

antrosios nelankymo savaitės.   Kompensacija pritaikoma mokant kitą mėnesį.

 

Mokestinės nuolaidos nariams:

- viena pasirinktinai

Lankantiems antrus ir daugiau metų:  5 eur.

Kitam šeimos nariui:                               30%.
NU krepšelis (šiuo metu nėra):             15 eur.

Nuolaidos nesumuojamos

先生 Mokytojai

Andrius

Vidmantas

Turite klausimų?

 

Vidmantas

8 678 44054
kochanovskis@gmail.com

Andrius

8 614 20432
bujinkanlithuania@gmail.com