15 m. ir vyresni

Jaunimo ir suaugusiųjų grupė

Treniruotės prasideda rugsėjo 12 d.

(Moksleiviai užsiregistravę iki rugsėjo 30d. gali pasinaudoti NU krpšeliu: spalio lapkričio ir gruodžio mėnesiams. Treniruočių kaina 19 eur/mėn.)​
Treniruočių laikai 2016/2017 metais

Pirmadienis    19:30 - 21:00

Kartą į vieną, du mėnesius, papildomos treniruotės savaitgaliais.
Papildomos treniruotės Dojo nariams nemokamos

Bujinkan Budo Taijutsu yra tradicinis japonų kovos menas, mokantis kovos be ginklo bei kovos su tradiciniais ginklais. Pasaulyje Bujinkan daugeliui žinoma kaip Ninjutsu mokykla, nors ją sudaro 9-ios skirtingos mokyklos, iš kurių trys yra Ninjutsu ryu-ha.

 

Ninjutsu, pagrindinis kandži nin (忍) yra sudarytas iš mažesnių kandži: viršutinis – ha (刃) – reiškia „kardo ašmenys“, o apatinis – kokoro (心) – „širdis-protas*“ arba „dvasia“ (dažnai valios prasme). Kartu jie įgauna tokias reikšmes kaip  „ištvermė“, „atkaklumas“. Jutsu (術) reiškia „menas“ arba „technika“.

 

Bujinkan Lietuva Dojo yra įsikūrusi Vilniuje. Jai vadovauja mokytojas Andrius Zaidovas, kuriam soke Masaaki Hatsumi 2013 metais suteikė Ju Dan rangą. Dojo pagrindinis veiklos tikslas - mokyt(is) Bujinkan Budo kovos meno, tiesiogiai siejantis su Masaaki Hatsumi mokymu.

* "protas", nes hieroglifas buvo naudojamas vienas ir tas pats tiek intelektualinei pažintinei, tiek ir emocinei impulsyviajai funkcijoms įvardinti. Šis širdies ir proto neperskiriamumas yra svarbus akcentas. // V.Silius

Diržų laikymas (atestacijos)

 

Suaugusiųjų atestacijos vyksta suderinus su  Japonijos Hombu Dojo, išduodant sertifikatus, patvirtintus asmeniškai soke Masaaki Hatsumi.

Pasiekimų lygio sertifikatai yra pripažįstami visų pasaulio šalių Bujinkan Dojo ir suteikia teisią dalyvauti bei tęsti mokymąsi jose.

Mokestis

 

Mėnesinis mokestis - 25 eur. 

Mokestis už treniruotes mokamas iki einamojo mėnesio 10 dienos, už einamąjį mėnesį.

(Moksleiviai užsiregistravę iki rugsėjo 30d. gali pasinaudoti NU krpšeliu: spalio lapkričio ir gruodžio mėnesiams. Treniruočių kaina 19 eur/mėn.)​

 

Jei treniruotės praleidžiamos dėl ligos, taikoma mokesčio kompensacija. Praleistos treniruotės pradedamos skaičiuoti nuo 

antrosios nelankymo savaitės.   Kompensacija pritaikoma mokant kitą mėnesį.

 

Taikoma nuolaidą kompensuojant dalį mokesčio iš neformaliojo vakų švietimo krepšelio.

先生 Mokytojas

Andrius Zaidovas yra Bujinkan Honbu Dojo Shidoshi - Kai oficialus narys. Bujinkan Budo Taijutsu 10 Dan, rekomendacijos (soke Masaaki Hatsumi, sensei Toshiro Nagato, sensei Yokio Noguchi).

Andrius

Turite klausimų?

 

Andrius

8 614 20432

andrius.zaidovas@gmail.com

* šiuo metu išvykęs į Japonija iki 09.06 prašome susiekti e-mail