6 - 9 metų

Vaikų  grupė

Treniruotės prasideda rugsėjo 12 d.

(Užsiregistravę iki rugsėjo 30d. gali pasinaudoti NU krpšeliu: spalio lapkričio ir gruodžio mėnesiams. Treniruočių kaina 14 eur/mėn.)​
Treniruočių laikai 2016/2017 metais

Pirmadienis    18:10 - 19:10

Kartą į vieną, du mėnesius, papildomos treniruotės savaitgaliais.
Papildomos treniruotės Dojo nariams nemokamos

Ninja vaikai
Ninja vaikai
Ninja vaikai
Ninja vaikai

Bujinkan giliomis senovės Japonijos tradicijomis grįstas kovos menas, kuris remiasi principu išlikti emociškai ir fiziškai saugiam bet kur ir bet kada: mokykloje, troleibuse, kieme ar kasdienėse akistatose su sunkumais.

 

Rytų kovos menų technikos elementus ir pagrindinius principus, visu pirma, pažįstame suprasdami save, išmokdami būti atidūs aplinkai, gebėdami atlikti užduotis drauge. Bujinkan treniruočių pamatas - tai tolerancija grįstas santykis su kitais ir savalaikis asmenybės ugdymasis, formuojamas palaipsniui įgyjamų žinių bei motyvuojantis įveikti vis naujus iššūkius. Šį augimo procesą įgyvendiname kalbėdami, sportuodami, treniruodamiesi, žaisdami ir stebėdami.

Diržų laikymas (atestacijos)

 

Du kartus per metus organizuojamos atestacijos, kurių metu vaikams įteikiamas jų pasiekimus ir uolų darbą  įtvirtinantis atestatas. 

Atestacijų metu sukuriama jauki ir vaikų treniruočių įspūdžius papildanti atmosfera, suvokinat, jog kiekvienas įvertinimas yra subjektyvus, o jo svarbiausias tikslas yra įkvėpti ir motyvuoti asmenybę tolimesniems ir didesniems siekiams.

Mokestis

 

Mėnesinis mokestis - 20 eur. 

Mokestis už treniruotes mokamas iki einamojo mėnesio 10 dienos, už einamąjį mėnesį.

(Užsiregistravę iki rugsėjo 30d. gali pasinaudoti NU krpšeliu: spalio lapkričio ir gruodžio mėnesiams. Treniruočių kaina 14 eur/mėn.)​

 

Jei treniruotės praleidžiamos dėl ligos, taikoma mokesčio kompensacija. Praleistos treniruotės pradedamos skaičiuoti nuo 

antrosios nelankymo savaitės.   Kompensacija pritaikoma mokant kitą mėnesį.

 

Taikoma nuolaidą kompensuojant dalį mokesčio iš neformaliojo vakų švietimo krepšelio.

先生 Mokytojai

Andrius

Turite klausimų?

 

Andrius

8 614 20432

andrius.zaidovas@gmail.com

* šiuo metu išvykęs į Japonija iki 09.06 prašome susiekti e-mail

Andrius Zaidovas yra Bujinkan Honbu Dojo Shidoshi - Kai oficialus narys. Bujinkan Budo Taijutsu 10 Dan, rekomendacijos (soke Masaaki Hatsumi, sensei Toshiro Nagato, sensei Yokio Noguchi).