Bujinkan Budo Taijutsu yra tradicinis japonų kovos menas, mokantis kovos be ginklo bei kovos su tradiciniais ginklais. Pasaulyje Bujinkan daugeliui žinoma kaip Ninjutsu mokykla, nors ją sudaro 9-ios skirtingos mokyklos, iš kurių trys yra Ninjutsu ryu-ha.

 

Ninjutsu, pagrindinis kandži nin (忍) yra sudarytas iš mažesnių kandži: viršutinis – ha (刃) – reiškia „kardo ašmenys“, o apatinis – kokoro (心) – „širdis-protas*“ arba „dvasia“ (dažnai valios prasme). Kartu jie įgauna tokias reikšmes kaip  „ištvermė“, „atkaklumas“. Jutsu (術) reiškia „menas“ arba „technika“.

 

Bujinkan Lietuva Dojo yra įsikūrusi Vilniuje. Jai vadovauja mokytojas Andrius Zaidovas, kuriam soke Masaaki Hatsumi 2013 metais suteikė Ju Dan rangą. Dojo pagrindinis veiklos tikslas - mokyt(is) Bujinkan Budo kovos meno, tiesiogiai siejantis su Masaaki Hatsumi mokymu.

Šiuo metu treniruotės vyksta tiktai suaugusiems

Daugiau informacijos:
Andrius Zaidovas
+370 614 20432

andriuszaidovas@gmail.com

道場 Dojo (Salė)

Tilžės g. 68
Šiauliai

Stovėjimo aikštelė automobiliams

Elektros tinklų  st.             2 min.

先生 Mokytojai

Andrius Zaidovas yra Bujinkan Honbu Dojo Shidoshi - Kai oficialus narys. 2013 metais soke Masaaki Hatsumi  rekomenduojant mokytojams Toshiro Nagato ir Yokio Noguchi suteikė Jyū Dan meistrystės lygis.

Andrius Zaidovas

士道師