Sveiki, 


Darželio bei mokyklos "Diemedis" tėveliai ir vaikai. Po metų pertraukos džiaugiamės, jog vėl galime pratęsti prieš 10 metų užsimezgusią draugystę. Norime padėkoti darželio ir mokyklos vadovams suteikusiems progą grįžti į atsinaujinusį gyvesnį ir erdvesnį Diemedį. Praėję metai buvo kupini iššūkių ir mums, tačiau po jų (ir priešakys juose) esame sustiprėję ir mes. 

Aš Ninjutsu mokytojas Andrius Zaidovas drauge su mokytoju Vidmantu Kochanovskiu norime pakviesti Jus į Nindzių mokyklėlę vaikams, kuri vyks Diemedžio darželio ir mokyklos patalpose. 


5-6 m. vaikams užsiėmimai vyks Penktadienį darželio salėje 15:15 - 15:45
1-2 kl. 3-4kl. 5-6kl. vaikams užsiėmimai vyks, laikas derinamas.

pereiti prie informacijos apie užsiėmimus


Pastaruosius penkiolika metų treniravausi pas geriausius Ninjutsu meistrystės mokytojus Japonijoje norėdamas sužinoti, suprasti ir gebėti perteikti šį paslaptimis apipintą kovos meną. Būdamas įvertintas Japonijos mokytojų ir tarptautinės Bujinkan Honbu Dojo Japan organizacijos, kaip pavyzdingas ir pagirtinas mokytojas, vis dar esu nesibaigiančioje pažinimo kelionėje. Ninjutsu ypatingas, unikalus ir nuolat beatsiskleidžiantis plačiajai visuomenei kovos menas. Apie nindzes kaip ir daugelis vaikystėje prisižiūrėjau filmuose, juose jie buvo vaizduojami kaip super galių turintys kariai, dažnai kovojantys gėrio pusėje. Japonijoje išmokau, jog tikrieji nindzės ne dažnai, o visada yra žmogiškojo gėrio pusėje, o jų super galios gimsta iš nepaprastai paprastų kasdienių veiksmų: mankšta, treniruotės ir šypsena, bei gebėjimas būti laimingu. Būti laimingu vienu kart gali būti ir lengva ir beprotiškai sunku, tačiau kiekvienas suaugęs žinome, kad tiek gyvenime, tiek kovoje (ar gyvenimo kovoje) apart visų kontroliuojamų dalykų: žinių, gebėjimų, finansinių išteklių, jog laimėti mus turi lydėti laimė. Tad būti stipriu/ia, drausmingu/a, atkakliu/ia, mokėti gintis, apsiginti, apginti svarbu tiek pat kiek mokintis ir mokėti būti laimingu. 

 

Nindzių mokyklėlės treniruočių sėkmę nuliame šie pagrindiniai trys veiksniai, bei sąveika tarp jų. Mokiniai (vaikai), mokytojas bei aplinka. Kiekvienas iš jų yra mokymosi šaltinis. Mokytojo pagrindinis uždavinys visų pirma sukurti terpę, kurioje vaikai noriai ir su džiaugsmu siektų žinių ir patyrimo. Treniruotė prasideda pasisveikinimu lietuviškai ir japoniškai taip kaip vyko senovės Japonijos laikais ir dabar "Onegaishimasu" (おねがいします), išvertus tai galėtų reikšti: prašau, būk geriausias; prašau, praleisk gerai laiką; suteik galimybę treniruotis drauge; 

Nindzių mokyklėlės mokymo pagrindas yra Bujinkan Budo Taijutsu - tradicinis japonų kovos menas, mokantis kovos be ginklo bei kovos su tradiciniais ginklais. Pasaulyje Bujinkan daugeliui žinoma kaip Ninjutsu mokykla, nors ją sudaro 9-ios skirtingos mokyklos, iš kurių trys Ninjutsu ryu-ha ir šešios Bushi (Samūrajų).

Treniruotės vyks:
Penktadieniais:

5-6 m.  15:15 - 15:45 (darželio salėje)

1-2 kl. 3-4 kl.   16:15 - 17:45   (mokyklos sporto salėje) 

Treniruočių kaina

5-6 m.  Užsiėmimo trukmė 30 min; 20 Eur. mėnesinis mokestis

1-2 kl. 3-4 kl.   Užsiėmimo trukmė 40 min; 25 Eur. mėnesinis mokestis

Antram šeimos nariui: 30%.
 

Maksimalus vaikų skaičius

5-6 m.  12 vaikų

1-2 kl. 3-4 kl.  16 vaikų

Ką turėti treniruotės metu

Į treniruotę ateiti su sportuoti tinkamą aprangą.

Registracija:
Susisiekite su darželio bei mokyklos "Diemedis" atsakingais asmenimis.

 

Ninjutsu treniruočių foto

Bujinkan mokyklų kilmė

  • Togakure-ryū Ninpō Taijutsu (戸隠流忍法体術), pradžia 1161 m

  • Gyokko ryū Kosshi jutsu (玉虎流骨指術), pradžia 618-907 m.

  • Kuki Shinden Happō Bikenjutsu (九鬼神伝流八法秘剣術), pradžia 1330 m.

  • Koto Ryū Koppō jutsu (虎倒流骨法術), pradžia 1532 m.

  • Shinden Fudo Ryū Dakentai jutsu (神伝不動流打拳体術), pradžia 1113 m.

  • Takagi Yoshin Ryū Jūtai jutsu (高木揚心流柔体術), pradžia 1632 m.

  • Gikan Ryū Koppō jutsu (義鑑流骨法術), pradžia 1558-1570 m.

  • Gyokushin-ryū Ryū Ninpō (玉心流忍法), pradžia 1600 m.

  • Kumogakure Ryū Ninpō (雲隠流忍法), pradžia 1532-1554 m.

Bujinkan organizacija

Pasaulinei Bujinkan organizacijai vadovauja soke Masaaki Hatsumi. Pagrindinė Bujinkan Hombu Dojo yra įsikūrusi Tokijuje. Sōke Masaaki Hatsumi tęsia 9 jam perduotų kovos menų mokyklų tradicijas, kurios jam buvo patikėtos jo mokytojo Takamatsu Toshitsugu.

sōke Masaaki Hatsumi

Bujinkan Lietuva Dojo yra įsikūrusi Vilniuje. Jai vadovauja mokytojas Andrius Zaidovas, kuriam soke Masaaki Hatsumi 2008 metais suteikė mokytojo sertifikatą. Dojo pagrindinis veiklos tikslas - mokyt(is) Bujinkan Budo kovos meno, tiesiogiai siejantis su Masaaki Hatsumi mokymu.

mokytojas Andrius

mokytojas Vidmantas

Bujinkan Budo Taijutsu kova su ginklu

Tsurugi
Ken Jutsu
Tantō Jutsu

Shuriken Jutsu
Han Bō Jutsu

Jō Jutsu

Bō Jutsu

Yari Jutsu
Metsubushi

Shuko

ir kita.

 

Bujinkan Budo Taijutsu, beginklės kovos pagrindai:

Ten Chi Jin Ryaku no maki

- Taihen Jutsu

- Uke / Tori gata

- Kihon Happō Gata 

- Sanshin no Kata

- Shinken Gata Taihenjutsu

- Hōken Juroppō

- Hajutsu Kyūhō

- Happō Keri

- Nage Kata

- ir kita.